Blog

Articles

Kaple sv. Anny v Panenských Břežanech

Rekonstrukce vrcholné barokní památky Kaple sv. Anny od Jana Blažeje Santiniho v Panenských Břežanech spěje k dokončení. Plánovaný termín ukončení realizace je červenec letošního roku. Na stavbě proběhl kontrolní den za účasti ředitele Národního památkového ústavu ÚOP středních Čech Ing. Jana Žižky.

Seniorpark Hořátev

Probíhá realizace výstavby seniorparku v Hořátvi. Hrubá stavba včetně vazníkového krovu a střechy je již hotová. Na akci jsme zpracovali architektonickou studii, dkokumentaci pro stavební povolení a realizaci stavby, a vykonáváme autorský dozor projektanta při realizaci stavby.

Sportovní centrum v Poděbradech

Probíhá realizce nového sportovního centra Luboše Černého v Poděbradech u Zimního stadionu. Na akci jsme zpracovali architektonickou studii, dokumentaci pro stavební povolení a realizaci stavby, a vykonáváme autorský dozor projektanta při realizaci stavby.

Přestavba garáže na rekreační objekt Český Brod

Investor je spokojen s podobou architektonické studie a zpracováváme dokumentaci pro stavební povolení na přestavbu garáže na rekreační objekt u Českého Brodu. msdklfsnfsdns wfwaf wefw wefweew wefwe wefewfwf wfew wefwefwf wfwef wefwe

wfwfwfwfwfwfwfwfwfwef